Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Színművészeti Egyetem?

Budapesti Színművészeti Egyetem?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy felvételizek színész szakra. Még tizedikes gimis vagyok, szóval van időm, de eléggé elköteleződtem. Dráma tagozatra járok.

Tisztában vagyok vele, hogy nem fenékig tejfel, hogy túljelentkezés van, stb.

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy mégis van-e bármi olyan amit előtte tehetek, és egy milliméterrel megnöveli az esélyem, felkészít a felvételire? (a dalokon, verseken kívül)

Aki már oda jár, bővebben tudna mesélni? Igazából minden érdekel.



2016. aug. 9. 14:02
 1/3 anonim válasza:
100%

A barátom oda jár, úgyhogy tudok sokat mesélni róla.

Ha már alapvetően nagy egóval mész oda, esélyed sincs, az olyanokat, akik "chh színész vagyok" kisugárzással mennek oda, kidobják az első fordulón. Légy alázatos azzal szemben, amit csinálsz.

Ha a színművészeti egyetemre jársz, nem lesz szabadidőd. Nem lesz időd (főleg nem energiád!) foglalkozni másvalamivel, ami érdekel (talán ez az utolsó két évben mérséklődik, az első három és értelemszerűen az első a legkeményebb).

Ha lány vagy, akkor követelni fogják NAPONTA, hogy fogyj még, ha 50 kg vagy, akkor is.

Azt is tudnod kell, hogy szombaton és vasárnap is órák/próbák vannak, és meg kell tanulnod 4-5 órás alvásokból gazdálkodni.

Ha szereted ezt, a színházat, akkor pedig mindezek mellett csodás dolgokban lesz ott részed!

2016. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha kérdésed van még, bátran írj!
2016. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
engem az érdekelne, hogy akkor dolgozni, megélni, hogyan tudnak az ottani egyetemisták, akik nem nagyon kapnak otthonról támogatást??
2016. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!