Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Japan szakra ugy erdemes...

Japan szakra ugy erdemes menni, hogy mar tudom a nyelvet, igaz?

Figyelt kérdés

Habar azt hallottam, megtanitjak a nyelvet, csak rendkivul gyors tempoban.

Egy eve tanulom a japant nyelvsuliban, es meg legalabb 5 ev valaszt el a japan szaktol. 6 ev alatt ossze lehet hozni egy eros kozepes tudast attol fuggetlenul, hogy hetvegi csoportba jarok? Kb. 14 honap alatt vettul vegig a Minna no Nihongo elso konyvet.


2016. aug. 9. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg meg fogják neked ott tanítani, nem kell félni.
2016. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok benne biztos. Gondolom nem ok nélkül mondják a tanárok sokat, hogy az egyetem nem nyelviskola. De 6 év alatt szinte bármilyen nyelvet meg lehet tanulni középfokon. Főleg a japánt. Sok európai nyelv ennél nehezebb.
2016. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem sem nehez nyelv, de ezt befolyasolhatja az is, hogy imadom meg hogy jo tanarom van. :) valamelyikotok estleg jart japan szakra? Mivel erdemes meg keszulnom ra, hogy konnyebbem boldoguljak majd?
2016. aug. 10. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok japán szakos, de érdemes álmodból felébredve is tudni a hiraganát, katakanát és legalább 100 alap kanjit. Csak magadnak segítesz vele.
2016. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Annyi mar most megvan, ugyhogy szuper. :) ennel mar csak jobb lesz 5 ev alatt. Koszi a valaszt.
2016. aug. 10. 12:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. Ha tudsz angolul, akkor javaslom a memrise alkalmazást. Már japán nyelvhez is vannak kurzusok. Az anki is jó. Sok pakkot le lehet tölteni hozzá. Nagyon sok mindenre nem fogod tudni a japán nyelvet használni hobbin kívül Európában, de szerintem az egyik legszebb. Nekem is kedvenceim közé tartozik. De tényleg tanuld meg az angolt is. Ha lehet, akkor a németet is.
2016. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket, tudok angolul, bar meg nem felso fokon, de ami kesik, nem mulik. :) egy ev mulva szerzem meg a jogi diplomat es habar tolmacs szeretnek lenni, meg az is elkepzelheto, hogy ossze tudom hozni valamilyen formaban a jogot a japannal.
2016. aug. 10. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!