Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptembertől kolis leszek...

Szeptembertől kolis leszek Nyíregyházán. Valaki segítene, hogy miket kellene vinni beköltözéskor?

Figyelt kérdés

Illetve aki kolis (volt) az el tudnà mondani, hogy milyenek is a kolis évek? Vannak szivatások?

Köszönöm! :)

15/l



2016. aug. 14. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem Nyíregyházán vagyok kollégista, de azért írok ezt-azt. :)

- saját ágynemű + huzat (az ottani sokszor nem kellemes illatú)

- Ruhák

- Papucs

- tisztálkodó szerek, wc papír

- Női cuccok, minden amire szükséged lehet

- Ha olyan a szekrény, akkor lakatot

- Mély és lapos tányér, evőeszközökből egy-egy, bögre, üvegpohár

- Jó, ha van egy dobozod, amibe bármit pakolhatsz és így a kis apró dolgok nem leszenek szanaszét

- Tudom, hogy a legtöbb kollégium tiltja, de jó ha van vízforraló, szendvicssülő, hosszabbító

- Mosogatószivacs, mosogatószer

- Ha van lehetőség mosásra, akkor mosószer, öblítő, illetve megoldás teregetésre - mi közösen vettünk egy szárítót

- Vállfa - sokszor jól jön

- Olló, cellux, gyurmaragasztó

- Vigyél magaddal alapgyógyszereket is, bármilehet-alapon. Fájdalomcsillapító, raktapasz. Egyébként a tanáriból lehet ilyesmit kérni gondolom ott is.

- Nedves törlőkendő sosem árt.

- Ha van ott konyha, akkor vihetsz edényeket, bár hiába tervezi az ember, úgysem ezzel fog foglalkozni :D

- Jó ha év elején betankolsz olyan dolgokkal, mint a tartós tej, gabonapehely, palackos víz, és akkor annyival később kell a boltból cipekedned

-Jó ha van bent cukor, só, tea, vaj, valamiféle szalámi. Nálunk gyakran van zsír és darált paprika is.

Most ennyi jutott eszembe, de amit mindennap használsz, az legyen nálad.

Egyébként én Pécsre járok, de Nyíregyházán kollégista ismerőseim nem panaszkodtak.

Nálunk tilos a szecskáztatás, a lányoknál már teljesen kikopott ez a szokás.

Én nagyon szeretem, de hozzá tartozik, hogy a lehető legjobb szobába kerültem, ennél csak rosszabb lehetne. :)

18/l

2016. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem full gyökér dolog ez a szivatás... Nincs az az ember és rendszer, aki parancsolna neked. Legalábbis én nem vennék részt ilyen hülyeségekben, hogy csempét számolni, meg egyéb nonszensz baromságok. Demokrácia nem fér össze a kötelező szóval. Ennyi a véleményem róla.


De, ahogy az előző is írta, a legfontosabbakat vidd, ami mindennap kellhet.


Nyháza melyik részén leszel kolis?

2016. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

Az Inczédybe leszek kollégista.

2016. aug. 17. 10:18
 4/6 anonim válasza:
Ismerkedni nem akarsz?
2016. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igazából nem gáz a dolog. Az Inczédytől nem messze van egy Alfi, szóval, ha valami kell, beugrassz érte. Vasútállomástól meg 12-essel tudsz a legjobban eljutni.
2016. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. aug. 19. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!