Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyák! Ti hogy álltok a...

Gólyák! Ti hogy álltok a gólyaráborral?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval az van, hogy kerek egy hét és megyek gólyatáborva. Mit is mondhatnék, nem teljesen vagyok kibékülve vele..csak ugye "illik' elmenni, meg nem éppen szerencsés kibújni alóla. Na és ti? :)

15/F



2016. aug. 15. 12:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tavaly voltam gólya.

Nekünk kötelező volt a gólyatábor, nagyon féltem, vártam is az új sulit meg nem is. Sajnos elég nehezen nyílok meg és barátkozom, talan ezért féltem tőle.

Nem kellett volna tőle annyira félnem, amikor ott voltam, már nem is féltem, minden olyan volt, mintha egy sima táborban lennék. Akkor még nem ismertem az embereket, a nevüket sem tudtam, de a szobatársaimmal (akikkel véletlenül keveredtem egy szobába) és pár gyerekkel jól elvoltunk. Hatalmas barátság még nem lett, annak ellenére hogy a gólyatáborban együtt voltunk, de az egyik lánnyal, aki évfolyamtársam egész jól kijövünk, talán a táborban is vele voltam a legtöbbet.

2016. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Velem is ez van. Nah, holnap megyek. Gyorsan eltelt ez a hét. :O
2016. aug. 21. 20:56
 13/14 anonim ***** válasza:

#4


Iszonyatosan okos vagy, de szerintem nem ismered az ország összes középiskoláját, szóval nem kell buta kategorizálásokba menned. Nálunk is gólyatábornak hívták a gimis tábort, ahogy az öcsém és az unokatesóm iskolájában is. Persze, van, ahol csibe-, veréb-, vagy akármitábor, de ez attól függ, hogy a középiskola hogyan nevezi el.


Kérdező, ne izgulj, mindenki újként megy oda. És hazajönni meg már barátokkal - vagy barátságkezdeményekkel - együtt fogsz

2016. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma értem haza. :) Mégegyszer köszönöm szépen a válaszokat.
2016. aug. 24. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!