Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg jogos a kiábrándultságom?

Tényleg jogos a kiábrándultságom?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtem a jogot az ELTE-n, nagyon szeretem, érdekel, viszont egyszerűen elmegy a kedvem az egésztől, ha arra gondolok, hogy hány év még mire ezzel pénzt keresek, akkor is annyit, amennyit más egy OKJ-vel is képes megkeresni.


Más volt osztálytársam már pénzt keres, nekem pedig még 4 év egyetem és 3 év bojtárkodás. Megéri ezt csinálni? Kifizetődik ha odateszem magam és komolyan veszem vagy csak áltatlom magam ezzel? A legjobb az lenne, ha valaki saját példát tudna hozni.


2016. aug. 15. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az idő így is úgy is eltelik. Csak nem mindegy mivel és milyen eredménnyel a végén.
2016. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp megéri mert azzal fogsz foglalkozni amit szeretsz amihez kedved van. Lehet ugyan hogy az okj-t végzett osztálytársad már dolgozik de vajon örömmel is csinálja? Szereti amit csinál?


Anyagilag is hosszú távon kifizetődő. Nem hiszem hogy olyan jól lehet keresni egy okj szakmával mint ügyvédként. Szóval fel a fejjel, ne keseredj.

2016. aug. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!