Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a szociális ösztöndíj...

Mik a szociális ösztöndíj feltételei?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen kerestem már, de sehol nem találtam meg a pontos feltételeket. Nagy esély van rá, hogy igényelhetem, de pontosan sehol nem találtan. Bár, lehet én vagyok a béna.

2016. aug. 17. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt az adott egyetem adott karán kell megnézni (általában a honlapon le van írva).


Nálunk pl. van egy pontrendszer, mindenfélére lehet pontot kapni (pl. egy főre jutó jövedelem kevés, messze laksz az egyetemtől, árva vagy stb.) és ez alapján mindenki kap egy pontot, aztán valami algoritmus alapján meghatározzák hogy ki mennyi ösztöndíjat kap a pontja alapján. De előre ezt nem nagyon lehet tudni hogy fogsz-e kapni mert a többiektől is függ.

2016. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! (:


Onnan gondolom, hogy testvérem most jelentkezett koliba, és neki az alapján mondták, hogy van jogosultsága jelentkezni.

2016. aug. 17. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!