Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, hogy a tesitanárom...

Mit tegyek, hogy a tesitanárom békénhagyjon?

Figyelt kérdés
14/F vagyok és régen túlzottan is szerettem a hasamat és el voltam hízva. Megfogadtam, hogy lefogyok és sikerült is leadnom 8-10 kilót, persze most is folytatom. (Ez a tavalyi tanévben kezdődött, de lefogadom, hogy idén is folytatódni fog.) Ennek ellenére a férfi tesitanárom mindig piszkál tesiórán, hogy milyen hájas disznó vagyok meg hogy semmire nem fogom vinni az életben ilyen eredményekkel, pedig a kötélen is már félig fel tudok mászni és a talajtorna is megy. Mindig azzal fenyeget, hogy megbuktat év végén, és idén is csak 2essel engedett át, pedig nagyon igyekeztem és az óráin sosem dumálok, mindig azt csinálom, amit mond, és ha úgy érzem hogy nem megy, akkor is próbálkozom. Szóltam a szüleimnek, akik továbbították az igazgatónak, de őt egyátalán nem érdekli.

2016. aug. 18. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Osztályfőnöködnek szóltál már? Ha az igazgató nem segít és az ofő cuki, akkor ő szokott még segíteni ilyen esetekben.
2016. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
KLIKnek kell szólni. minden alkalmat, amikor hájas disznónak nevezett, részletesen leirni. amennyiben ok sem reagálnak, az oktatási ombudsmannál kell panaszt tenni. Nem szabad hagyni, hogy a tanárok így beszéljenek a diákokkal.
2016. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy az ilyen embereknek elsosorban az o eletukben van a baj, nem Te veled!!!

Nagyon szep, hogy ilyen fiatalon kitartassal haladsz a (hasznos) célod felé!! Egyre kerlek! Ne figyelj a tanarra, mert komolyan bolond, aki tanar letere igy beszel egy diakkal. Pedagogialiag sem helyes. Ha valoban problema lenne veled, es lelkiismeretes akkor segitene a problema megoldasaban, javaslatokat tenne esetleg ora vegen par percben. Valamint azt nezne, hogy honnan indultal. Egyszer a helyedbe reflexbol visszakerdeznek: Es t. urnak ezzel mi a celja? Hatha elgondolkozik...

Biztos nagyszeru srac lehetsz! Szüleid etleg, ha beszelnenek vele?

2016. okt. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez csak olaj lenne a tűzre... :(

És köszönöm, igyekszem! :)

2016. okt. 26. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!