Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-BTK szabadon választható...

ELTE-BTK szabadon választható tantárgyai?

Figyelt kérdés
idén kezden a BTK-n de nem tudom mik közül válogathatnék, amik szabadon választható tantárgyak. tudna valaki valami utmutatást adni, hogy a szabadon választott tárgyakat milyen kóddal találom, vagy nincs róluk egy lista valahol? A BTK oldalán végigkutattsm utánnuk mindent

2016. aug. 19. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
TTK-n bármit lehet szabad kreditnek, ami nincs a szak tantervében. Szerintem ez igaz a BTK-ra is, bár nem biztos, hogy mondjuk egy iranisztika szakosnak szerencsés felvenni egy olyan tárgyat, amit spanyolul oktatnak (nem írtál konkrét szakot, csak azért hoztam fel). Szóval szerintem írj be Neptunba kulcsszavakat és nézelődj, ha sima előadás magyar nyelven, akkor nincs akadálya, hogy felvedd (figyelembe véve, hogy valami 3 féléves, annál az 1-es számúval kell kezdeni). Listát nem hiszem, hogy kapsz, mondjuk én nem találtam a BTK-s szakokhoz még tantervet sem.
2016. aug. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Fent van a neptunon.
2016. aug. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első, olasz szakon vagyok! Szóval minorok közül mondjuk bármelyik előadádra bemehetnék ha akarok? Az alaptanterveket megtaláltam az rendben van, a minoromat is tudom már, most már csak a szabadon választottal állok hadilábon. :(


Második! Neptunon nem találok semmi ilyet, szóval ha te tudod hol találom meg a listáját kérlek segíts mert én speciel elakadtam :D

2016. aug. 19. 08:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Neptunon fent van az összes tárgy, amit fel lehet venni, azokat érdemes végignézni, mert konkrét listát nem fogsz kapni. Egyébként én is olasz szakos vagyok, és szabadkreditnek eddig angolos tárgyat vettem fel (arról egyébként szokott e-mailt is küldeni az angol tanszék), meg vettem fel egy pszichológiai kísérletes tárgyat is. Egyébként specializációs órákat is fel tudsz venni szabadkreditnek.

2016. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, meg tudnád mondani, hogy az a tantervet merre találni? Én mindent végignéztem, de nem találtam, pedig szerettem volna olasz szakos tárgyat szabad kreditnek felvenni.
2016. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Miért ne ülhetnél be bármilyen előadásra? Simán. Leadminisztrálva attól még nem lesz, de érdeklődésből nyugodtan. Szerintem nem fognak kitoloncolni a teremből.
2016. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Habár már csak rövid ideig aktuális, szerintem nem túl jó módszer a leülök a gép elé és választok egy jól hangzó tárgyat. Szerintem egy olasz szakos nem tudja elvégezni a természettudományos tárgyak 1 % százalékát sem, annak ellenére, hogy nincs előfeltétele. A nyelvóráknál is abból kell kiindulni, hogy habár ott áll mondjuk a spanyol mellett az egyes sorszám a tanmenet szerint a hatodik végére a spanyolszakosoknak folyékonyan kell beszélbiük spanyolul. Tehát ez legalább havi kétszáz szót jelent.
2016. szept. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
És a bármit felvehetsz se teljesen igaz, láttam rengeteg olyan tárgyat, amihez oda írták, hogy csak bizonyos szakok hallgatói vegyék fel. Ha hivatalosab nem is tilthatják meg, de valamiért nahyon zavarja az orrukat, hogy idegenek is vannak órán.
2016. szept. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!