Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 50 pontom lett az ELTE kollégi...

50 pontom lett az ELTE kollégiumokra való jelentkezés során. Az jó?

Figyelt kérdés

Ma bementem a Neptunba és kiírta a "Kollégiumi felvételi pontszámok" alatt, hogy "Pontok összege 50"


Ez jó? Sok vagy kevés?


Mekkora esélyem van bekerülni kollégiumokba?



#egér #bolha #kollégium #ELTE #csótány #rüh #tetű #gombás törölköző #potyogó vakolat #büdös matrac
2016. aug. 19. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fölvesznek vele
2016. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyekbe jelentkeztél?
2016. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha negyven pontod lenne, már az is jó sok lenne

(Ötven pontot hogy szedted össze az rengeteg)

2016. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2


Négyet írtam be. Elsőnek az Ajtósit, majd a Damjanichot, Griff és Fejérvárit.

Így láttam jónak. Bár ez a döntés olyasvalami volt mind amikor a vakok vitatkoznak, hogy milyen színű a rózsa.


Az Ajtósi Führert választottam, mivel közel van és csak ketten vannak egy szobában. Viszont félek attól, hogy mi lesz majd a közös tusolóban. Meg drágább is a többinél egy kicsivel.


Másodiknak a Damjanić-ot tettem, mivel közel van és van külön tusolója. A hátulütője az volt, hogy 3-4 fő van egy szobában. De Murphy törvénye szerint 4 szobásba kerültem volna.

Tetszett, hogy olcsóbb.


Harmadiknak a Griffendélre tettem a voksot mivel 3 fős szobák vannak, nincs olyan túl messze és nem olyan drága. Reménykedtem benne, hogy mivel új épület nem-e valami jó lesz.

Tetszett, hogy olcsóbb.


Azt hittem, hogy hármat lehet összesen, mivel a minta prezis linkben ennyit raktak be. De poénból beraktam egy negyediket is és elfogadta a Neptun.


Ez a negyedik pedig a Fehérvári volt, mivel 3 fő volt szobánként meg a kollégium sem volt olyan túl messze. Az is szimpatikus volt, hogy kevesen laktak ott. Kevesebb lakó, kevesebb hülye.

Nem tetszett, hogy drágább volt.


A Kerekes túl messze volt meg nem láttam jobbnak a fentieknél, a Kőrösi meg drága volt meg túl sokan vannak ott szintén messzebb van. A Vezér pedig igaz, hogy olcsó de nagyon messze van plusz még 4 ágyas.


#3


Azért kaptam ennyit mert 260 kilométere lakok az egyetemtől.

2016. aug. 19. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
260 kilométerre nem kapsz olyan aok plusz pontot, leginkább a szociális helyzetre kapsz sok pontot :) ELTE-s vagyok én is. a Kerekes pedig kb 10 percre van a Dürertől teszem hozzá
2016. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!