Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! Felsőoktatásba (főiskola,...

SOS! Felsőoktatásba (főiskola, egyetem) való jelentkezés során, milyen feltételekkel számítják bele az okj képesítést? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy van egy bérügyintézői részszakképesítésem, ami középszintű, nem számít bele a pontokba. Szeretném megszerezni hozzá a TB ügyintéző részszakképesítést is, ami szintén középszintű és úgy tudom, ez így már egy komplett képesítés. Ezt a kettőt összefoglalja a Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó képzés. Ami viszont már emelt szintű és azt biztosan beleszámíthatom a jelentkezésbe..

Az a kérdés, hogy külön-külön a két résszakképesítés ér-e egyet?

Azért is fontos továbbá, mert lényeges árkülönbség van a két képzés között (rész, és az emelt szintű között), illetve számít, mert szeretnék feljebb lépni és ugye nem mindegy, hogy van-e plusz pontom ezekből vagy nincs.

Annak is örülnék, ha valaki nem tudja konkrétan, hogy ha megmondaná, hol tudnék utána nézni!



#egyetem #OKJ #főiskola #jelentkezés #okj jelentkezési feltétel
2013. aug. 13. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, ezek OKJ-s képzések. Ezekkel az NSZFI foglalkozik, www.nive.hu

Böngészd a szakképzési dokumentumok nevűt, de nem hinném, hogy itt konkrét választ kapsz. Az elérhetőségeknél találsz e-mail címeket, telefonszámokat.


A másik ötlet, hogy az adott felsőoktatási intézményt kérdezd meg, hogy mit fogadnak el pontosan. Ez elég egyedi kérdés, nem hinném, hogy külön kitérnek rá például a honlapon.

2013. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!