Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kőbányai Szent László Gimnázium?

Kőbányai Szent László Gimnázium?

Figyelt kérdés

Sziasztok még "messze" van tőlem a felvételi mert csak most leszek 7.es de már kerestem gimiket és kinéztem a Szent Lászlót.

Pár kérdésem lenne róla.

Magyar-Olasz szakra szeretnék menni (azt most tegyük félre hogy nembiztos hogy felvesznek).

Szóval németet tanulok most de az angol mindig is közelebb állt hozzám és igazából egyik fontos kérdésem az lenne hogy itt második nyelvként tudnám az angolt tanulni vagy ne is álmodjak róla?? :D

Meg úgy a többi dolog is érdekel milyen a közösség tanárokstb :)

Bocsi hogy hosszú lett de nagyon kíváncsi vagyok mert tényleg az angol nyelv tanulása az álmom :D

Köszi a normális válaszokat :)



#tanulás #nyelv #gimnázium #angol #szent lászló gimnázim
2016. aug. 20. 22:13
 1/2 értelmestelenséggel válasza:
Rajzra járok oda, nagyon jó suli, az olasz pöppet nehéznek tűnik, de egy próbát megér, ha gondolod próbáld még a németet is, a tanárok jók, humorosan, és általános iskolás fejjel elképzelhetetlen hogy itt mennyire más... ;)
2016. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Természetesen van lehetőség az angolra is az olasz tagozaton. Azt nem tudom, hogy ott szintekre vannak-e osztva a diákok (mert a többi tagozaton igen), de az biztos hogy nulláról kezdhetek az angolt, és ha ügyes vagy azért egy közép érettségit simán megírhatsz.


Helyes, hogy kinézted. ;)

2016. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!