Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy 3-4-es tanulónak milyen...

Egy 3-4-es tanulónak milyen erősségű iskolába érdemes mennie? Tudnátok példákat (Budapest)

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 13:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Középiskoláról van szó
2016. aug. 22. 13:45
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Mechwart
2016. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Könyves kálmán gimnázium bár az inkább már 4es vagy az Ady de az gyengébb jóval a könyvesnél de nem rossz suli
2016. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Off: Ki ez a nagyon okos,aki minden ilyen jellegu kerdeshez odairja,hogy Mechwart? Direkt meg is neztem,es ugy tunik,csak Debrecenben van ilyen suli... Na mindegy.

Amugy szerintem keress egy gyengebb gimit,a szakkozepeket nagyon le akarjak rontani. (Pl most a termeszettudomanyos targyak eltorlesevel.)

2016. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt egyébként én sem értem hogy miért kell majdenem minden ilyen jellegű kérdéshez odaírni hogy Mechwart, főleg ha oda van írva hogy Budapesten keres iskolát az illető és közben Debrecenben van a suli.

2016. aug. 23. 08:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azert irja oda az egyes valaszolo mert nincs ki mind a negy kereke. Hat ha harmas negyes tanulo vagy akkor ezeket a gimiket tudom ajanlani:

Ady endre gimi

Leovy klara gimi

Es talan (ha osszeszeded magad) teleki blanka gimi

2016. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. aug. 23. 15:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2016. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!