Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimit érdemes megpróbál...

Melyik gimit érdemes megpróbálnom? 4.5 átlagom volt, lesz, természettud. érdeklődésű vagyok,71 pontos lett az írásbelim. Leöveyt néztem eddig. Milyen ponthatártól hívnak be szóbelizni?

Figyelt kérdés

#Budapest #gimnázium #felvételi ponthatára 2015
2016. jan. 25. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Budapesten a Szent László és a Berzsenyinek van kiemelkedő biosz-kémia tagozata, a Szent Istvánt is ajánlák, de ott csak természettudományi tagozat, illetve a Városmajori Gimnáziumban csak Biológia tagozat indul. A Jedlik Ányos Gimnáziumnak, Csepelen elég komoly laborja van, ott is indul természettudományos tagozat, bár ott első évben inkább a fizikán van a hangsúly. Szerintem szinte mindegyikbe van eselyed szobelizni. Az atlagod neha nem annyira szamit mert nehany iskola csak bizonyos tantargyakat szamol bele. Szoval nekem az atlagom lehet hogy 4,8, ha ebbol csak a foci meg a tesi negyes akkor is max pontot viszek. A ponthatar pedig attol fugg mennyien jelentkeztek es nekik milyen a pontszamuk, de termeszettudomanyos szakon olyan 65-75 pont korul van.
2016. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!