Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha úgy döntöttem, hogy mégsem...

Ha úgy döntöttem, hogy mégsem akarom elkezdeni azt az egyetemet, amire felvételt nyertem, akkor elegendő, ha csak simán nem csinálok semmit?

Figyelt kérdés
Tehát nem iratkozom be, nem csinálok semmilyen neptunos akármit, meg bármit, amibe e-mailen tájékoztatnak stb.

2016. aug. 28. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Elég.
2016. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Elég, de ha esetleg jövőre mégis elkezdenéd, akkor jó, ha felhívod a tanulmányi osztályt, hogy mi a teendő.
2016. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Az a teendő, hogy újra felvételizik, mint most. A helyet nem tartják fent következő évig. Viszont olyat lehet csinálni, hogy beiratkozol, és két félévig passziválod a tanulásodat, aztán jövőre kezded rendesen.
2016. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az adott egyetemen van lehetőség passziválásra az első két félévben (nézd meg a tanulmányi és vizsgaszabályzatban, nem mindenhol lehet) akkor érdemes beiratkozni és utána passziválni (független attól, hogy jövőre ugyanerre az egyetemre jönnél, vagy újra felvételiznél) mert így kaphatsz diákmunkát, és TB-t sem kell fizetned.
2016. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég
2018. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!