Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetem Bölcsészet...

A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karon mikor lesz látható az órarend?

Figyelt kérdés
Már láttam vannak olyan karok ahol elérhető a 2016/17-es tanév órarendje de a BTK-n még nem :(

2016. szept. 1. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Neptun?
2016. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A neptunba nem láttam pedig néztem
2016. szept. 1. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Felvetted már a tárgyakat? Mert akkor az órarend kimutatja. De amúgy is, a kurzusok mellé is oda van írva, milyen időpontban vannak.
2016. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
12-én van tárgyfelvétel ha jól tudom. De a GTK-soknak sem volt még de nekik már van órarendjük. Szóval nem értettem de sebaj mostse tudok többet :D
2016. szept. 2. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
De nézd meg azért a Neptunban a tárgylistát. Attól mert nem most lehet felvenni őket, még a kurzusokat kiírhatták előre, és akkor látod az időpontokat.
2016. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megvan koszonom :)
2016. szept. 4. 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy 12-én tárgyfelvétel, a magyaros óráimat még mindig nem listázza ki, csak a másik szakomét és a pedagógiai órákat... :D Jó is lesz utolsó napra hagyni.
2016. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!