Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tovább tanulás védőnőnek?...

Tovább tanulás védőnőnek? Többi lent

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.osztályos és védőnő szeretnék lenni ahhoz viszont előbb kell egy gimi vagy egy egészségügyi szakközép, tudna valaki mondani ilyen szakközepet Pécsen és hogy ott index milyen szakra megyek ától ugyanúgy tanulható védőnőnek főiskolán ? És ő kell akkor központi felvételit írnom?
2016. szept. 2. 14:08
 1/1 anonim válasza:

Sajnos nm tudok Pecsen ilyen sulit , de Cegleden van a Torok Janos mezgaz es eu . Szakkozep es most mar szakkgimnazium mint ahogy a toobbi is , na mindegy es van meg a Kossuth Lajos Gimi , de sztem ez messze lenne nekked , meg azt is szamitjak h hol laksz ,

Szoval csak annyit akartam h a kozpontit azt mindenkepp ird meg, mert ha az van akk elonyosebb meg akk is ha nm kernek ... Meg lehet h olyan sulikat valasztasz h egyikhez nm kell masikhoz meg kell , szoval ird meg en azt javaslom!

En is megirtam... Es mar most keszulj fel ra , elegge kiszamithatatlan , elvileg a a tavaly elotti nehez volt az az elottinel de a milyenk a tavalyi az meg a tavaly elottinel is nehezebb volt ... 😒

2016. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!