Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mindenki aki ócsárolja a...

Mindenki aki ócsárolja a Hengersort! Elolvasnátok ezt kérlek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban azoknak üzennék aki itt (és akár máshol is) ocsmány kritikát ír a Pestszentlőrinci Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziumról!

Szeretnélek megkérni titeket arra, hogy írjatok le nekem a SZEMÉLYES tapasztalataitokat amelyek miatt ilyen intenzíven és rondán beszéltek erről az iskoláról, ugyanis az tény, hogy az infósok nevében nem tudok nyilatkozni,de a közgáz szakról elmondhatom, hogy egyáltalán nem könnyű, meg kell dolgoznod a jó jegyeidért és az sem egy rossz pont, hogy szakmát is kapsz az érettségiddel!

Mindenkitől azt hallom hogy milyen szar, én meg itt tanulok és jól érzem magam, és egy tisztességes jó sulinak tartom, rengeteget kell tanulni, tehát nem egy szar iskola, minden esélyt megkapsz, hogy továbbtanulj. Rengeteg olyan főiskolást és egyetemistát tudnék felsorolni aki ebből az iskolából került be oda ahol van.

Szerintem saját személyes tapasztalatból kiindulva mindenki "csak úgy" mondja, hogy rossz mert valakitől azt hallotta, vagy hallott róla 1-2 rossz dolgot, de annyit melyikről nem lehet hallani?!

SAJÁT tapasztalatból tudnék mesélni más, sokkal jobbnak kihirdetett iskolákról, olyat amin szerintem mindenkinek megakadna a szeme, de nem fogok mert nem akarok úgy iskolát ócsárolni, hogy nem is oda járok.

Szóval szeretném elolvasni MINDENKI SAJÁT TAPASZTALATAIT, ami miatt úgy érzitek, hogy ez egy "szar" iskola.

Ui.: arról, hogy "gyűjtőiskola" lenne, csak annyit mondanék, hogy akkor bárkit felvennének, de ez nem történik meg.

Uui.: a megírt felvételi alapján mehettem volna általatok sokkal erősebbnek megítélt iskolákba, mégis emelett döntöttem, első helyen volt, és csak annyit mondanék, hogy: EGYÁLTALÁN NEM BÁNTAM MEG. sose éreztem azt, hogy bánom hogy idejöttem.



#iskola #szakközép #informatika #tanulmány #közgazdaság #hengersor #szakgimnázium #pestszentlőrinci közgazdasági és informatikai szakgimnázium
2016. szept. 2. 19:06
 1/1 Panzid válasza:
Ha még használod ezt a fiókotal akkor segíts! Hány ponttal vesznek fel kb? Felvételim 45-50 pont lett és félek hogy nem vesznek majd fel. Meg tényleg nem egy annyira szemét iskola amennyire elhordják?
2021. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!