Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Első félév nem megkezdése?...

Első félév nem megkezdése? (ELTE szocmunka)

Figyelt kérdés
Maradjunk abban, hogy most nincsenek meg a feltételek, hogy elkezdjem. Ilyenkor, ha lehet is az első félévet halasztani, gondolom abból valójában egy év lesz, mert a második félévben nem hirdetik meg az összes első féléves tárgyat. Akkor meg végül is ugyanott tartok, ha a következő eljárásban megint jelentkezem, nem? (A beíratkozással is lehetnek problémák, igazából van olyan papírom, ami nincs is meg, és igazából nem is nagyon néztem utána a dolgoknak, mert az elmúlt időszak alapján igencsak úgy tűnt, hogy nem merül fel komolyan, hogy el tudjam kezdeni, igazából beadni is csak azért adtam be februárban, mert még nem lehetett előre tudni, hogy hogy lesznek a körülmények, aztán beadtam azzal, hogy majd később eldöntöm, ha úgy alakul.)
2016. szept. 7. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem teljesen ugyan ott vagy, mert igaz, hogy halasztani általában egyszerre 1 évet érdemes (többet nem is lehet), de ha most nem iratkozol be, akkor nem lesz semmilyen hallgatói jogviszonyod, így TB-t kell majd fizetned például.


Ha rögtön passziválsz, akkor nem kell TB-t fizetned, diákmunkát is vállalhatsz.


Ha ezek nem olyan fontosak neked, akkor persze az is hasonlóan jó, ha nem iratkozol be, és jövőre ismét felvételizel.

2016. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ma volt a beiratkozás. Sikeres volt, vagy sem? Hogy döntöttél?
2016. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!