Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem voltam gólyatáborban sem...

Nem voltam gólyatáborban sem kocsmatúrán, sem a többi ilyen gólyás dolgon eddig még. Nagyon nem jó?

Figyelt kérdés
Csak megerősítésre lenne szükségem...
2016. szept. 8. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem voltam gólyatáborban - bár egy egy délutános találkozón igen. Ezen nem múlik semmi.
2016. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezeknek semmi értelme nincs. Akikkel ilyen helyen barátkozni tudsz, azokkal nem érdemes. Ivócimborákra minden jel szerint nincs szükséged. Normális, felnőtt ember meg nem jár kocsmatúrázni. Az igényesség határa feljebb van.
2016. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért is kellett volna elmenned ilyenekre? Helyesen cselekedtél.
2016. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem mentem gólyatáborba. Megvan azért a hátránya. Annyira nem voltam képben, hogy a beiratkozáson eltévedtem, és nem tudtam, hogy hova kell menni. :D

Szörnyen visszahúzódó vagyok, és elhatároztam, hogy most minden más lesz.

Az egyetem területén kb. 5 embert kérdeztem meg, mire útba tudtak igazítani. :D (Ott dolgozókat is akik kb. annyira vakon voltak, mint én. :D)

A beiratkozási helyre végül eljutottam, és ott is egy ismeretlent kérdeztem meg, hogy most mi van, mert mindenki csak állt, sehol semmi kiírva. :D

Utána sikerült helybe kerülnöm, és egy nem is oda járó emberrel kezdtem el dumálgatni. :D

Na így indult az én egyetemi életem.

Szerintem lesznek még érdekes eseteim.


Elhatároztam magam, megváltozok, szóval tegyél te is így. Önbizalom kérdése minden. Nem hiszem, hogy szarabb helyzetben lennél, mint én, szóval neked csak könnyebb lehet! :)

2016. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Drágák vagytok! igazán köszi
2016. szept. 8. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!