Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE fizikus MSc követelménye...

ELTE fizikus MSc követelménye emelt szinten felvenni a tárgyakat?

Figyelt kérdés

Gondolok vektorszámításra, kalkulusra, mechára stb.

Elvileg lesz szakirányi tájékoztatás, de csak félév végén és én meg nagyon vacilálok, ezért hátha valaki aki itt tanult tud segíteni.

Szóval ha elméleti fizikára akarok menni, akkor kizáró ok, hogy alap szinten vettem fel a tárgyakat? Vagy ha nem is kizáró ok, nagy hátránnyal indulnék, vagy fel tudom hozni?

És, ha esetleg másik szakirányt választok (pl. alkalmazott fizikus), akkor jelentkezhetek még a fizikus MSc-re, vagy ilyet nem lehet?



2016. febr. 19. 16:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott.
2016. febr. 22. 23:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy végeztem el az elméleti fizikus BSc-t ott, hogy 1. évben mindent alapon csináltam.
2016. febr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És okozott bármi nehézséget?
2016. márc. 1. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!