Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Metropolitan...

A budapesti Metropolitan egyetemen mennyire veszik szigorúak a matekot üzleti képzéseken?

Figyelt kérdés

Ez alapból egy kommunikációs főiskola volt.


Arra lennék kíváncsi, hogy milyen a matek oktatás színvonala, illetve, hogy mennyire veszik szigorúan.Milyenek az elvárások?


2016. szept. 15. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

"ez alapból egy kommunikációs főiskola volt", ami felvásárolta a heller farkas turisztikai és gazdasági főiskolát (a tanárok maradtak!), így lett kommunikációs és üzleti főiskola

szóval ez nem jelent semmit

a tévhitekkel ellentétben itt is kell tanulni, matek 1-en 40-50% bukik, statisztika elmélet+gyakorlat, ha a gyakorlatot nem tudod teljesíteni (utolsó órán van 1 zh, utána 1 javítási lehetőség) nem mehetsz elméletből vizsgázni a vizsgaidőszakban, ezzel is sokan sz*****

nyilván nem olyan a matek mint egy mérnöki szakon, de ha utálod a matekot nem lesznek kellemes élményeid

2016. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Orfeus ***** válasza:

Hát hogy mennyire veszik komolyan, ugyan annyira mint máshol. Hülyeség hogy itt nem kell tanulni... Gazdasági matek 1-2-van. Kicsit más mint a mérnököknél pl, vagy más sulikban a Matek 1-2.


Én már az integrálást sem értem hogy miért kell tanulni egyébként, de olyan emberfeletti dolgokat nem várnak el, meg lehet csinálni. Persze nagy a bukta arány, mert sokan úgy állnak neki mint te, hogy mennyire veszik szigorúan. Hát ha nem tudok megtanulni valamit, akkor nem megyek egyetemre tanulni, hanem technikumot teszek, vagy FSZ-t...


Sosem értettem az ilyen kérdéseket, komolyan.


Az hogy kommunikációs fősuli volt az egy dolog, nem értem az összefüggést.

2016. okt. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!