Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Metropolitan...

A Budapesti Metropolitan Egyetem jó suli?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Keress rá úgy, hogy BKF! Ez volt az előző neve.
2016. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
:D egy rakas szar
2016. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

:D

oda jársz vagy jártál?


Rákerestem azóta a BKF-re és én sem olvastam túl jókat.

2016. júl. 4. 09:09
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

azért szidják rengetegen mert mindenért fizetni kell! egyébként nagyon korrekt iskola, az oktatók nagy része a való életben is foglalkozik azzal amit tanít és nekem ez egy nagyon nagy piros pont az iskola neve mellett :D

én szeretem, oda járok, egyetlen egy tényleg azzal van baj hogy mindenért... tényleg szinte mindenért fizetned kell, de én főállásban dolgozok iskola mellett és még fizetem az albérletet is szóval el tudom viselni :D

hát megbukni nem érdemes, néhány uv még belefér, de ha megbuksz akkor az igen sokba fog kerülni

vannak ösztöndíj lehetőségek is egyébként amiről a honlapon olvashatsz többet, ha bármi kérdésed lenne ne félj kapcsolatba lépni velem privát üzeneten keresztül :D

2016. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

én is ide járok és én szeretem, de tényleg ez az egy ami nagy probléma, hogy mindenért fizetni kell... egy ETR jelszóváltoztatásért is, nemhogy az első pótvizsgáért... meg a tandíj is nagyon magas és államira nem tudsz kerülni, ösztöndíjat is csak nagyon kivételes esetben kaphatsz.

próbálj nem megbukni meg időben csinálni mindent és akkor nem kell fizetned a tandíjon kívül semmiért :D

én bírom a tanárokat (jó azért nem mindet), meg szerintem lazább mint a többi suli, egy tanóra csak 80 perc míg máshol 90.

mondjuk még annyi hátrány van, hogy más sulikban kaphatsz megajánlott jegyet és akkor nem kell elmenned vizsgázni, itt meg csak abból nincs vizsga, ami csak gyakorlati óra előadás nélkül. így lehet akár 10 tárgyból is vizsgázni :/

2016. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Amúgy én azt nem értem, hogy átlagban 280ezer a tantárgy a Metropolitanen, míg egy nívósabb egyetemen mint pl a Pázmány ott csak 195ezret kérnek el..

Ennyire jó lenne az a suli ?

2016. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
43%
6. kommentelő! Én, mint egy egyáltalán nem vallásos ember egy katolikus egyetemre mint a Pázmány akkor sem mennék, ha pisztolyt tartanának a fejemhez. Akkor már inkább a Metropolitan, ami igaz, hogy jóval drágább, de annál modernebb és élettel teli, ami számomra sokkal fontosabb szempont egy egyetemnél.
2016. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Az előttem kommentelőnek üzenném, hogy én sem vagyok vallásos és soha életemben nem tanultam hittant, mégis azt az egyetemet választottam, mert sokkal színvonalasabb az oktatás. Azzal kezdték az oktatók, hogy nincs ráerőltetve a vallás senkire se. (az első félévben van egy katolikus óra) Sajnálom, de a Metropolitan egy nagyon drága iskola az oktatás színvonalához képest. Sorra mennek oda nem túl intelligens ismerőseim akik simán kijárják. :D Arról nem is beszélve, hogy ott mindenért fizetni kell. :D
2016. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy a Metropolitan élettelibb, de most komolyan ez a legfontosabb szempont az egyetem választásnál? :D
2016. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
A pázmány egy rakás szar, plázaragadozó, buta lány ismerőseim sorra végzik el a jogász szakot rajta. :D
2017. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!