Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 14 évesen még nem jött meg a...

14 évesen még nem jött meg a menstruációm, kB mikor fog megjonni szerintetek? ( lennt)

Figyelt kérdés

KB már 4-5 éve van fehér folyásom, cici, szőr, ilyenek minden megvan már, kB 4 hónapja volt egy pár napig ilyen barnás folyásom de.azóta semmi, és igazából kicsit furán érzem magam h már gimis vagyok és még mjndig nem jött meg. Körülbelül mikorra fog megjonni, vahy ez a barna dolyás egyáltakán mit jelent?

Köszi előre is a válaszokat



2016. szept. 20. 17:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Uu bocsi, rossz kategóriába irtam veletlenul
2016. szept. 20. 17:19
 2/9 anonim válasza:
Hàt nekem ezek a barna folyàsok màr 10-èvesen nekem voltak, de aztàn el is múltak ès most 13 èves vagyok, ès mèg nekem se jött meg. Mondjuk szerintem biztos nemsokàra megkell hogy jöjjön neked :))
2016. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Háát nem értek ehez de kb ebbe a korban jön majd meg az első, de van olyan is aki már 9 évesen is mensizik, ez olyan hogy msot bármeik pillanatban megjöhet
2016. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 -pillecukorfelhő válasza:
ugyanez van nekem is.Ez a barna folyás is menszesz
2016. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De hát az négy hónapja volt egyszer éy azóta nem volt
2016. szept. 20. 19:51
 6/9 anonim válasza:

nemtudom hogy fiu létemre mier értek jobban ezekhez xd

[link]

2016. szept. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. A barna folyás jelzi, hogy megindult valami, sőt valószínűleg az az első menzeszed volt. Az elején sok embernek nagyon szabálytalan, az sem furcsa, hogy azóta 4 hónapja nem tapasztaltál hasonlót. Dolgozik a szervezeted, innentől bár bármikor megjöhet, akár ma. A barna folyás miatt én úgy gondolom, 1-2 hónapon belül megjön, de akkor se ess kétségbe, ha nem. :)


És lehet, hogy az elején még sokszor ilyen barnás lesz, kisebb mennyiségben. Ha sokáig nem áll be rendesen, akkor érdemes nőgyógyászt felkeresni, de most még tök normális ez. :)

2016. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kecskefészek15 válasza:

Elvileg 16 éves korodig meg kell, hogy jöjjön

Az előző válaszolóknak meg mondom, hogy NEM feltétlenül azt jelenti a barnás folt, hogy az menzesz

Nekem például semmi jelzésem nincs, csak úgy egyszercsak jön meg a menzesz

Kérdező, ha esetleg TÉNYLEG ez lenne az első el

2016. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kecskefészek15 válasza:
*Kérdező, ha esetleg TÉNYLEG ez lenne az első, és a későbbiek során probléma lenne a menzesszel, akkor bátran fordulj nőgyógyászhoz :)
2016. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!