Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most írt fel nekem az orvosom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most írt fel nekem az orvosom fogamzasgatlot es azt tudom hogy menstruacio elso napjan kell elkezdenem szedni es 21. nap után 7napig szunet lesz es utana ujra 21 szem de mikor fog megjonni a menstruaciom?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Kedd 19:48
2015. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendes válaszokat várok
2015. okt. 14. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamikor a 7 napos szünetben, de hogy pontosan mikor, azt jelenleg senki nem fogja tudni megmondani neked. Néhány hónap alatt be fog állni a megvonásos vérzés ideje, és akkor már tudni fogod, hogy mikorra számíts rá.
2015. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) csak nem tudtam mert nekem most 35 naponta van és így meg akkor 21 körül lesz
2015. okt. 14. 15:09
 5/8 A kérdező kommentje:
de a 7 nap alatt is lehez nyugodtan együtt lenni a párommal nem? akkor is véd?
2015. okt. 14. 15:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, a szünet alatt is véd. Az meg tök mindegy hány napos a ciklusod, ez egy mesterséges ciklus lesz, nem lesz 35 napos.
2015. okt. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De nem 21 napos lesz a ciklusod, ha minden hónapban ugyanakkor jön meg, hanem pontosan 28 napos, ami egy teljesen "normál" női ciklusnak számít. Ez a fogamzásgátló egyik áldása...
2015. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendes menstruációd nem lesz, mivel nem lesz peteérésed. Az egy hetes szünetben un. megvonási vérzésed lesz, és pontosan 28 naponként (21 nap tabletta, 7 nap szünet)
2015. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!