Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintettek a Budai középisko...

Szerintettek a Budai középiskola milyen?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 09:51
 1/9 anonim válasza:
60%
Wc-be cigizes, fuvezes, vannak nagyon durvan f.sszopo szivatos tanarok. diakok tobbsege drogozik, fuvezik ...stb. oda jarok... a vilag legrosszabb dontese volt
2016. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Egyatalan nem ilyen ahogy az elozo leirta..Vannak nagyon jo tanarok( szerencsere en oket fogtam ki)

A szakkozep resze mondjuk tenyleg szar!!

A gimnazium resze sokkal jobb..

A nyelvi osztalyok meg nagyon jok:)

2016. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Első vagyok.

Annak, hogy vannak jó tanárok, mi köze , ahhhoz, hogy füveznek a wc-ben???

Igen. Vannak jó tanárok de hiába van egy jó angol tanárod (ők többségében nagyon jók a suliban), ha mellette kifogsz egy másik olyat ,akinek egy rossz szó 5 év alatt és halálra szivat?

Ha oda jársz, akkor nem újdonság neked az, hogy úgy mész be a wc-be hogy mindenhol áll a füst. tavaly és az előző éveben durvább volt de még mindig sokan cigiznek.

Majd meg fogod látni te is, hogy a Budai egy ótvar, ocsmány,legalja suli és mind diákból, mind tanárból kevés a kivétel.i.

2016. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

De negatív itt mindenki😅😂👍🏻 Egyáltalán nem szar max ti vagytok gyökerek hozzá, ilyenkor vagy megszokod vagy elmész:)))

Vannak jó tanárok csak kevés az esélye hogy jót kapsz😂 Én úgy érzem még jobb tanárokat kaptam de van egy pár akiknél húzós😅👍🏻 A közösség nagyon jó tényleg barátságos a környezet én nagyon bírom. Wc papír nincsen viszont én eddig egyszer se éreztem cigi füstöt bár xdd Ha értelmes választ akarsz hallani nem az előttem lévőktől kapod meg.👀💁🏻 Esetleg írj rám aztán megbeszéljük.

2016. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

De el vagy szállva magadtól, csak nem tudom mire fel.

Úgy érzem a te intelligencia szintedhez tökéletes a Budai, meg is értem, hogy szereted.

Ha pedig te cigi füstöt ott még nem éreztél, akkor maximum csak egy degenerált 9.-es lehetsz, mert idén nem cigiznek olyan sokan.

2016. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mythicviolet válasza:

Csak mert valakinek más a véleménye, mint Neked, kedves előttem hozzászóló még nem lesz buta. A kilencedikeseket pedig nem lenézni, Te is voltál egyszer az.


Btw, szerintem nem rossz. Jó közösségek vannak, csak sajnos a tanárokból kevés olyan van, aki tényleg rendes. Túlélhető.

2016. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én kettannyelvus vagyok és nekem jó tanáraim vannak. Igen vannak szar tanárok de azoknak neki lehet menni. Nagy cigizes dben es a bben van a ct nem tudom az a az normalis aranylag szakkozepen tenyleg sok a hulye de az nem is veletelnul megy szakkozepre gimnázium pláne nyelvi osztályok jók.
2017. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 WicaKakaó válasza:
A Budai tipikusan a 3-as tanulóknak van kitalálva. A cigizés a wc-ben tényleg elég durva, de a 4. és a 2. emeleten még én sem éreztem cigi szagot idén. A tanárok között vannak nagyon jók, borzasztóak és közepesek. Nagy baj, hogy amikor nincs olyan idő, hogy a TF-re ki lehessen menni a tesi órák sokszor a folyosón vannak megtartva. Ha bírod a nagy tömeget, a folyamatos lépcsőzést, képes vagy elvisselni a cigi szagot, akkor nem is rossz. De ha tudsz válassz erősebb iskolat szerintem, mert tényleg a közepes-gyenge tanulókra van kitalálva.
2017. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A szakközép osztályok tényleg gyűjtök, de az AT mondjuk az már nem.
2017. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!