Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Át szeretnék jelentkezni egy...

Át szeretnék jelentkezni egy másik művészet középiskolábai - vagy éppen gimnáziumba. Tudtok ajánlani pár iskolát?

Figyelt kérdés

Jelenleg Kisképzőben vagyok másodéves, de most tartok ott, hogy szerintem jobban járok, ha iskolát váltok. Csak a szak miatt nem lennék hajlandó elmenni, de olyan szinten nincs rendszere a tanításnak, hogy nem vagyok képes normális ütemben tanulni. Hanyagul tanítanak alig lehet követni, de ahhoz képest iszonyat magas az elvárás és szinte lehetetlen kiigazodni bármin is.

Most nem akarok olvasni olyan szövegeket, hogy "de a Kisképző színvonalas, nem érné meg elmenni", mert eleget hallgattam, de nekem van egy véleményem róla, stresszelek bent, nem szeretek oda járni.

Valami művészeti suliban gondolkoztam, ahol tudok tanulni divat-illetve textiltervezést.(most is azt tanulok)

- Néztem a Jelkit, Modell Divatiskolát, esetleg véleményeket tudtok mondani? Vagy milyen sulikat tudtok még?

Illetve az angol is nagyon fontos számomra, idén szeretnék előrehozott érettségizni belőle, de nem hiszem, hogy ezzel a tanítási módszerrel ebben a suliban le tudnék érettségizni. Botrány.

- Néztem a Xántust, Kőrösi Csoma Sándort, és a Tamási Áront is. Szóval kéttannyelvű iskolákat. Mennyire nevezhető erős iskolának, illetve jó az angol tanítás?

Az átlagom elsőben 4,75 volt, nem nevezem magamnak rossz tanulónak.

Teljesen kétsége vagyok esve, próbálok minél hamarabb átjelentkezni. Köszönöm a segítséget mindenkinek! :)


2016. okt. 9. 18:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!