Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb suli Pécsen, a...

Melyik a jobb suli Pécsen, a Leőwey vagy a Nagy Lajos?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos és eddig a Leőwey-t akartam megjelölni elsőnek azon belül is a németet, de ma voltak a sulinkba a Lajosból, és nagyon megtetszett. Most nemtudom, hogy melyikre hajtsak rá jobban. Szerintetek melyik a jobb? És a Nagy Lajosba lenne esélyem úgy bejutni, hogy nem vagyok megkeresztelve, vagy akkor felejtsem el?

2016. okt. 12. 16:17
 1/9 A kérdező kommentje:
A válaszokat előre is köszönöm :)
2016. okt. 12. 16:19
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nem vagy vallásos, nálunk sokan nincsenek megkeresztelve.


Amúgy a Lajos jobb, az országos listán is előrébb van, versenyeken is jobban szerepelnek a lajosos diákok.

2016. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Idén kezdtem a Lajost. Eddig Leőweybe akartam menni,franciára de meggondoltam magam. Sokat kell tanulni, de ez kb minden sulira igaz. Jó a közösség, legalább is nálunk eléggé, jófej az ofő, mondjuk a nevemet 1 hónap alatt nem tanulta meg :/ nincsenek nagyon páwák, meg hasonló lények. Ez nálam pozitívum volt elsőre is.
2016. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Leőwey se rossz, volt osztálytársam oda jár angolra és szereti.
2016. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és még azt szeretném kérdezni, hogy milyen úgy általában a közösség?
2016. okt. 16. 12:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Mármint a Lajosban
2016. okt. 16. 12:19
 7/9 anonim ***** válasza:

#4-es válaszoló, ki az ofőd? :D Ha nem akarsz nevet mondani, elég, hogy melyik osztály :DD

Amúgy szintén lajosos diákként mondom, hogy nagyon tanárfüggő, hogy bírja-e az ember. Vannak nagyon nagy arc tanárok, és vannak kevésbé jó fejek.

Illetve vannak itt is fejetlenségek, pl. a heti 2 hittan és a mise, meg az ünnepi viselet, de alapjában véve nem egy rossz iskola. Ha írsz privátot, szívesen mesélek. :D

2016. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia. Én a leőweybe járok németre és nagyon szeretem, itt is nagyon sokat kell tanulni, de sok jófej tanár van meg a közösség is nagyon jó. Én csak ajánlani tudom.
2016. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előző vagyok, valakitől kaptam egy privát üzit, de véletlenül kitöröltem. Ha még látod ezt írj légyszi még egyet, szivesen mesélek.
2016. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!