Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécs 4 gimnáziuma közül nem...

Pécs 4 gimnáziuma közül nem tudok dönteni: Leőwey Klára, Nagy Lajos, Babits Mihály, Janus Pannonis. Melyiket válasszam? Többi lent

Figyelt kérdés

az erősségem a matematika de a fizikát is nagyon szeretem.

Minden tantárgyból 5-ös lettem 7.év végén és előtte is.

Legyetek szívesek leírni hogy ti melyiket ajánljátok, és a tapasztalataitokat a sulikról.


Leőwey Klára: ezt gondoltam volna de egy csomó negatívumot hallottam róla

Nagy Lajos: Mindenki dicséri bár elég szigorúnak mondják.Nem tudom ,hogy ide be tudnék-e kerülni mert a hittanról nem tudok semmit és nem tudom hogy van-e itt hittanból felvételi.

Janus Pannonius: Erről azt hallottam hogy a matematika tanítás nagyon erős bár nem sokan ajálnják.

Babits Mihály: ezt is sokan ajálnják bár itt a nyelvtanítás az erős



2014. aug. 29. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
én a nagy lajost ajánlanám privátba írnék is egy ottani penge matektanárt
2014. aug. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de a hittanról nem tudok semmit meg elsőáldozó se voltam. van ott hittanból ilyen felvételi vagy ilyesmi?
2014. aug. 30. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
janus, a matek és nyelv is nagyon erős. általában 11. osztályra legalább a felének meg szokott lenni a nyelvvizsgája.
2014. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hittanból felvétel? Hülyéskedsz?? Még csak katolikusnak se kell lenned. Csak bejárni az első óra előtti misére, talán heti egyszer van, nem tudom.
2014. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
77%

Én a Janust ajánlom,a Nagy Lajost,nem ajánlanám!

A Janust azért,mert igen jó a matek,de a fizika se rossz,persze ez attól is függ,h milyen tanárt kapsz,nekünk tavaj tök jó tanárunk volt,de az ideji,meg csak ledarálja az anyagot! :(

2014. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Bocsi,tavaly! :) nem tavaj xd
2014. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Pedig a janusban a magyart is jól tanítják. :D
2014. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%
Jól írtad, a Babitsban az idegennyelvek az erősek, a reál tantárgyak inkább a Janusban. Én a Babitsba járok és nagyon szeretem, csak ajánlani tudom, de én elsősorban az angol miatt mentem oda, szóval ha téged inkább a matek meg a fizika érdekel, akkor szerintem a Janust válaszd. :)
2014. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én babitsos vagyok.Itt erős a nyelv,a fizika és biológia oktatás.Matek sem gyenge.Csak ajánlani tudom.:)
2014. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Nagy Lajosban voltam nyílt napon és nagyon tetszett. A többibe is el akartam menni de egy napon voltak a nyílt napok sajnos.
2014. okt. 5. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!