Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan mondjam el a rossz...

Hogyan mondjam el a rossz jegyeket?

Figyelt kérdés
Tegnap 2 egyest is kaptam (eddig csak ötöseim és négyeseim voltak) és tudom, hogy a szüleim nagyon mérgesek lesznek. Hogy mondjam el úgy, hogy esetleg ne legyenek annyira kiakadva?

2016. okt. 14. 05:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdd azzal, hogy van egy jó hírem, és van egy rossz. Melyikkel kezdjem?


A rossz hír = kaptam 2 db. dugót.

A jó hír = a továbbiakban ennél rosszabb nem lehet!

2016. okt. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan és minél előbb. Tudod miért? Mert a tényen nem tudsz változtatni, de minél tovább húzod az időt, annál nagyobb stresszt okoz ez neked. Másrészt, ha sok idő eltelik, nem tudod elkerülni a hazugságot, (mi volt a suliban? Semmi.) És ha lehet, az egyesnél még jobban utálják a szülők a hazugságokat. Szóval gyorsan ess túl rajta! Nem tragédia! Majd javítod!
2016. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először gondold végig magadban, hogy miért kaptál egyest; azért, mert nem ment az anyag, vagy azért, mert lusta disznó voltál? Ha ez megvan, tudni fogod, hogy hogyan mondd el.
2016. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 igazad van, köszönöm!
2016. okt. 14. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:

-Anya! Kaptam 2db rossz jegyet.

Anya:Hányást?

-2db 1-est.

Anya:Miből?

Matekból

Majd hallgasd meg anyukád beszédét!

2016. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!