Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket el szokott szomorítani...

Titeket el szokott szomorítani, ha rossz jegyeket kaptok?

Figyelt kérdés

Vagy nem is várjátok el magatoktól minden tantárgyból?Most milyenek a jegyeitek?

Nekem eddig elég jól alakultak,de ha kapok pár rosszabb jegyet,néha kicsit elszomorít.Ha meg egyszerre sok mindenből írunk/felelünk,akkor kezdem azt hinni,hogy nem fogom tudni megtanulni, mivel olyan sok,és ez is kihat a hangulatomra.Persze nálam is vannak tárgyak,amik könnyebben mennek,de a többségre ezek jellemzőek.


Ti hogy álltok ezzel?


2014. nov. 25. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
én általánosban sokat tanultam, majd középiskolában egyáltalán nem, inkább puskáztam, sok rossz jegyet kaptam, amikor "ahol nyílik a napló az felel" időszakban. A szüleim nem mindig tudták, hogy milyen jegyeim vannak, mert sokat nem mondtam meg, nem nézegették az ellenőrzöm, be sem írtam mindet. Olyan 2-es 3-as tanuló voltam. Majd az érettségin összeszedtem magam és megtanultam abban az évben mindent és 4-es 5-ös lett az érettségim. Szerintem a rossz jegyek csak akkor szomorítják el az embert, ha otthon is megkapja a magáét a szülőktől. Manapság túlságosan is leterhelik a diákokat, ez az, amin változtatni kéne. Mégiscsak gyerek még, legyen szabadideje is és ne csak tanuljon állandóan.
2014. nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!