Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem vettem részt az egyetem...

Ha nem vettem részt az egyetemi tréninghét kereteiben kötelezően választott tárgyon betegségben való visszaesés miatt, lehet bármi bajom?

Figyelt kérdés
A Károlin van tréning hét. Múlthét szerda este és péntek este között elég beteg voltam, ma reggel pedig kicsit visszaestem és hányingerrel nen mertem elindulni Pestre, viszont 2 előadason kötelező megjelenni, újat pedig már nem lehet felvenni, az igazolasom pedig nem szól már a mai napra, a neten pedig azt írjak ha nem jelenünk meg az igazolatlan, ez mit takar az egyetemeb? Mert azt tudom, hogy előadásra nem kötelező bejárni, a szeminárium esetén pedig 3 szabad hiányzás van, ha azon felül van igazolatlan óránk akkor megbukunk. Itt viszont az áll, hogy igazolatlan. Az mit takar? Milyen következménye van egyetemen?
2016. okt. 24. 11:02
 1/2 anonim válasza:

Az midnegy, hogy igazoltan vagy igazolatlanul hiányzol, max 3at lehet a tvsz szerint, néhány tanár van aki orvosi igazolással még egyet enged

A tréninghétről hiányzókról elvileg az összes oktató kap listát (és bár személyes tapasztalom nincs) de eddig senkitől nem hallottam, hogy bárki foglalkozott volna vele...

2016. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Köszi! A Tanulmányi Osztályon azt mondták, hogy küldjem el az igazolasom és semmi gond nem lesz. Tehat megnyugodtam. Csak sajnos pont arról az előadásról maradtam le amit a legjobban vártam. :(
2016. okt. 24. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!