Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Néhány éve érettségizők,...

Néhány éve érettségizők, válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés
Tehát 4. félévkor megkapjátok azt a jegyet,amit továbbvisztek(ha továbbtanultok).Utána már csak az érettségire készültök?Írásbelire nem kaptok valamilyen tételt vagy iránymutatót hogy kb mire számítsatok?Sokat kellett rá tanulni?
2016. nov. 9. 17:43
 1/2 health visitor ***** válasza:
Mi nem csak az érettségire készültünk, ugyanúgy van tananyag amivel haladni kell tovább, de közben mindig töltöttünk ki előző évi érettségiket, szóval folyamatosan gyakoroltunk az írásbelire is meg a szóbelire is.
2016. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tanultam ugyanúgy, ahogy addig is.

Voltak tanárok, akik házi feladatnak adtak ki tételeket kidolgozásra vagy korábbi érettségi feladatokat.

De az emelteken kívül jóformán semmit sem tanultam kifejezetten az érettségire, elég volt az, amit "hoztam" a gimiből.

2016. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!