Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sorrendbe irjam be...

Milyen sorrendbe irjam be ezeket a debreceni gimnáziumokat?

Figyelt kérdés
4,4-es az átlagom(jelenleg),bár mindig ezen a szinten voltam.Tanulni nem szeretek,de mivel muszáj,csak ezért csinálom.Szóval ehez a szinthez mi lenne a jó sorrend?

2016. nov. 13. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Melyikeket?
2016. nov. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tényleg,az nem irtam én hülye:)

Fazekas

Kossuth

Csokonai

2016. nov. 13. 10:12
 3/14 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanebben a sorrendbe--

De a 4.4-es átlag kevés az első két sulihoz.

Még a kitűnők is ki szoktak maradni a Fazekasból...oda kitűnő kell és 70 pont feletti írásbeli.

A Kossuthba is kevés az átlagod, de oda bejutnak olyanok is akik nem mindig kitűnők, k.b 4.8 az átlag oda és kb. 65-70 ponttól bent lehet lenni.

A Csokonaiba esélyes vagy, de ha nem sikerül a központid, akkor még oda se...

Van pár csokonais aki TÁG-ba Kossuth-ba pályázott, kitűnők v. majdnem kitűnők, de elrontották a közponit.

Milyen tagozat érdekel?

2016. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
történelem
2016. nov. 13. 15:47
 5/14 A kérdező kommentje:
TÁG-ba van esélyem
2016. nov. 13. 17:08
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
hááát, ha maximális pontot kapsz szóbelire és 70 fölött írod a központit sztem akkor van esély, hogy benne leszel a véglegesbe...
2016. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Ne bizd el magad! Az lenne a legrosszabb , ha sehova se kerülnél be a 3 közül ezért sztem ird be a medgyessy ferenc gimit is, ahova szinte mindenkit felvesznek. A 4,4-es átlag , nem túl jó , főleg nem a fazekasba és a kossuthba. Az előző válaszoló jól mondta, hogy ebbe a 2 suliba kiváló tanulók szoktak menni, és nem négyeskék.
2016. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Kedves utolsó hsz!


A MEdgyessybe se vesznek fel mindenkit...barátnőm hiába volt kitűnő, úgy elrontotta most januárban a felvételit, hogy nem volt benne a véglegesben.

2016. nov. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Úgy értette hogy semmire nem való
2016. nov. 25. 13:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Aha értem..szerintetek a Medgyessy semmire nem való iskola? Akkor a Csokonai sokkal jobbnak minősül?
2016. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!