Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek nehezebb vagy...

Szerintetek nehezebb vagy könnyebb bejutni az orvosira mostanság?

Figyelt kérdés
Tudom, az orvosin mindig ugyanúgy kemény, de nekem úgy tűnik, mintha az érettségik egyre nehezednének, mégis egyre többen jelentkeznek. Az évfolyamomról 10-en akarnak orvosira menni, míg a 6 évvel ezelőttiek közül jó ha 3-an mentek. Vagy ez csak a generációm hibája, hogy túl sokat hisznek magukról?

2016. nov. 13. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bejutni nehéz. Az érettségik nehézségét összehasonlítgatni pedig teljesen abszurd. Arról pedig fogalmam sincs, honnan veszed, hogy 6 évvel ezelőttről hányan akartam menni átlagosan a felvételizők orvosira. Felvi.-hu-n biztos fent van hányan jelölték meg elsőnek majd megnézem.


"Vagy ez csak a generációm hibája, hogy túl sokat hisznek magukról?"


Nem akarsz kicsit sok dolgot összemosni, és általános következtetéseket levonni?

2016. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem össze lehet hasonlítani az érettségiket, az idei emelt biosz és kémia egyszerű volt nagyon (mint az a ponthatárokon is látszik), bioszon megkérdezték emelten hogy mi a zuzmó, könyörgöm... amúgy statisztikákat nem tudok, szerintem mindig az érettségi nehézségén múlik (nézd meg a 2012-es emelt bioszt, na azt nevezem én nehéz érettséginek)
2016. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 G8888 válasza:
Nézd meg a 2000-es évek előtti felvételi vizsgát bioszból, azok az igazán nem semmik.
2017. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!