Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a Fazekas Mihályba...

Van esélyem a Fazekas Mihályba? (Bp. ) Részletek lent

Figyelt kérdés
8.osztályos vagyok,csak matekból és tesiből vagyok 4-es,a többiből mind 5-ös.(átlag 4,8)Gyakran járok felvételi előkészítőre a mostani sulimban.Van esély rá,hogy fölvegyenek a Fazekasba?

2016. nov. 15. 16:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy mindig ugyanazt írom, mert a dolog szögegyszerű.

1. nincs rá bizonyíték, hogy nem menne neki

2. magántanárral - anyuval/apuval fejlesztheti, ha nem megy neki

3. biológiailag/pedagógiailag lehetséges , hogy menjen neki még akkor is, ha most nem megy neki

4. ha annak ellenére, hogy totál alkalmatlan rá, felveszik a Fazekasba, valami baj van a rendszerrel


Innentől fogva csak fölöslegesen kötekedtél, ráadásul olyan stílusban, ami kinyitotta a bicskát a zsebemben.


Az olyan pitizésre, hogy úgyse fogom megérteni, nincs szükségem. Az, hogy jössz a korosztályommal csak a pitizés folytatása, de felőlem anyázhatsz is, amiért azt gondolom, hogy a készségek fejleszthetőek, gondolom a fejlesztő pedagógia és a korrepetálás iparága húzhatja is le a rolót, mert ők erről még nem hallottak. De ez egy másik vitatéma, mert nehezen tud 45 pontnál jobb felvételit írni az matekból, aki teljesen sötét hozzá, szóval januárban kiderül.


Addig is értelmetlenül beszóltál egy nyolcadikosnak, akit legalább kétszer le fognak tesztelni, hogy alkalmas-r a Fazekasra, és nyilván görcsöl miatta.

2016. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Bocsi, elsőre félreolvastam, és aztán rosszul emlékeztem rá, a korosztályomat nem sértegetted, az még az előzőhöz tartozott.
2016. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!