Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha érdekel a marketing, akkor...

Ha érdekel a marketing, akkor hol érdemes tanulni ma Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már gimis, de pályamódosításon gondolkodom. Valami komolyabb marketing képzést keresek, de nem szívesen járnék még 5 évig egyetemre, ha nem muszáj.

Hova érdemes menni, aminek később értéke is van a piacon?


2016. nov. 18. 10:46
 1/4 anonim válasza:

Magyarországon sehova kb.

De a képzés nem 5 év csak 3. mert Bachelor és Master külön van.

nem nagyon van értéke amúgy eg yilyen diplomának, mert túlképzés van belőle.


de hallgass meg más véleményeket.

2016. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. nov. 18. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Exemnek marketing msc-je van(Emellett közgazdasági bscje) és az msc után 2 évig ült otthon mert nem talált semmit csak ilyen jutalékos melókat. Mondjuk azért se dolgozott Ennyi ideig, mert az elején nem akart bármit elvállalni, de később se járt interjúkra.
2016. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért van állás is benne, nem mondanám hogy nincs, és azt sem, hogy csak telemarketing van.

Bőven keresnek online marketing területre is embereket, de aki nem hiszi, csapja fel az álláskeresőt.


Én meg azt mondom, hogy érdemes tanulni, mert keresett manapság, és bizony az is lesz.

Lehet találni megoldást az átképzésre, valóban én sem kezdenék el mondjuk külön egyetemi szakot miatta, pláne, hogy ez a terültet addigra is többször is változni fog- hiszen itt folyton van változás.

Érdemes elvégezni 1-2 online marketing képzést, és a nyelv menjen.

2016. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!