Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Késő lenne elkezdeni az...

Késő lenne elkezdeni az egyetemet így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2015-ben érettségiztem, maradtam egy évet a suliban egy képzés miatt, tehát nem mentem érettségi után egyetemre.

Idővel pedig eldöntöttem, hogy szeretnék egyetemen tanulni, azt a szakot is megtaláltam, ami igazán érdekel. Kb 5-6 év alatt végeznék az egyetemen. De 20 éves vagyok már. Így késő lenne elkezdeni?


20/L



2016. nov. 27. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

20 év az semmi!

Amennyien csúsznak 1-2 évet mostanában, végzősként jó eséllyel nem egy idősebb évfolyamtársad lesz!

2016. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis késõ, tanulni sohasem késõ,20 éves vagy mikor tanulnál,ha nem most?!
2016. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi :D Máris jobban érzem magam :)

De jöhetnek még vélemények :)

2016. nov. 27. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy van késő. Én most vagyok 18 , most kezdtem az egyetemet, de 20 éven alulival még nem találkoztam kb az évfolyamtársak között. Általában mindenki évvesztes és/vagy 5 éves gimiben volt, így az átlag 20-21. Semmi akadálya, hogy elkezd az egyetemet, főleg nem a kor.:)
2016. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ez bíztató :)
2016. nov. 27. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy késő, én most 20 évesen váltok szakot... Ahová eddig jártam voltak nálam 4-5 évvel idősebbek is, úgyhogy ne izgulj emiatt
2017. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs késő! én is tavaly érettségiztem és még maradtam 2 év okj-s képzésen mert ez is érdekelt, és mert nem tudtam eldönteni milyen szakot válasszak az egyetemen :) de menni fogok majd, és már tudom mire
2017. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!