Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez normális? Mit tehetnék?

Ez normális? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van pár osztálytársam, akik minden dolgozatot kipuskáznak. Gyakorlatilag A/4-es lap méretű puskákkal készülnek/dolgozat (összevagdalva, nagyon apró betűkkel).

Kezd kissé idegesítővé válni, hogy megkapják az ötöst, valamikor külön tanári dicséretet is kapnak, pedig meg sem éremlik, mert ha nem lennének ennyire vakok (b4lf452ok, naivak, stb..) a tanáraim, akkor még a kettest sem érnék el. Szóltam már egy-két pedagógusnak, de nem tesznek semmit az ígéretek ellenére. Mit lehet ilyenkor tenni azon kívül, hogy figyelmen kívül hagyom az érdemtelenül elért eredményeiket?


2016. dec. 1. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert faj ez neked? Attol neked nem lesz rosszabb jegyed, csak nekik jobb. Ne legyel egy rosszindulatu spicli. Se irigy.
2016. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohm, azert faj, mert ok kevesebb belefektetett munkaval tobbet ernek el, mint en?
2016. dec. 1. 18:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Rosszindulatu vagyok, mert nem szeretem, ha valami igazsagtalan. Gratulalok neked is.
2016. dec. 1. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se irigy, se rosszindulatú nem vagy. Én is ilyen vagyok. De sajnos ez ellen nem lehet mit tenni. Az igaz, hogy azon kívül, hogy most még fáj, neked nem lesz rosszabb, sőt. Most még tudnak puskázni, de vizsgákon, érettségin, és úgy általában az életben mi lesz velük? Semmi. Te viszont boldogulni fogsz, ha nem csalsz, hanem becsületes vagy és tanulsz. Csak így tovább, őket pedig hagyd, hogy a saját jövőjüket rontsák.
2016. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!