Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha betegen születne a gyerekem...

Ha betegen születne a gyerekem örökbe adnám. Rossz anya leszek így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem lenne hozzá türelmem hozzá, ha valamilyen fogyatékossággal születne. Akkor nem akarnám felnevelni, örökbe adnám. Nagyon rossz ember vagyok?
2013. máj. 8. 15:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Igen, az vagy. Akkor is a tied. Na meg ha megszületik, megfogod, akkor lehet máshogy gondolnád.
2013. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
ha a gyereknek nem tetszel, mert nem vagy perfekt, mint anya, akkor ő is lepasszolhat téged, h onnantól ne te legyél az anyja? mert akkor rendben van.
2013. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
És ha később történne vele valamilyen baleset, ami miatt szintén maradandó károsodást szenvedne, akkor mit csinálnál? Nem kötözködés, tényleg érdekel.
2013. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%
Az nem kifejezés, hogy rossz ember lennél.
2013. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Sok betegség csak a fejlődés illetve annak hiánya során derül ki, illetve ahogy előttem is mondták, baleset is történhet vele. Neked hogy esne, ha téged örökbe adnának, csak mert beteg vagy? És szerinted ki fog örökbe fogadni egy beteg gyereket? SENKI. Szegény gyermek nem tehet róla, hogy beteg, de te tehetsz róla, hogy ellököd magadtól azt, aki csak rád számíthatna. Önző vagy, és kegyetlen, anyának ne mondd magad soha, mert az nem ilyen.
2013. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

5-ös!! Önző vagy,anyának ne mond magad........azèrt ez csùnya dolog.Ilyen kijelentèseket ne tegyèl ismeretlenűl.

Igazábòl ezen èn is elgondolkoztam hogy ha isten bocsáá beteg gyermekem születne lenne e lelki erőm felnevelni ès mondhatom hogy igen fura èrzèsek törtek rám.Termèszetesen örökbe nem adnám,hisz az èn gyermekem èn vèrem,dekedves kèrdező hidd el nekem te se válnál meg tőle.De mèg annyit azèrt hozzátennèk hogy szerintem nem vagy rossz anya,ès nem lessz beteg a babád.Kívánok neked minden jòt.

2013. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
Igen, nagyon rossz ember vagy. Inkább csak ennyit írok, mert a többit magam is megbánnám.
2013. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
"Betegen" született a fiam. Nem tudjuk mi történt. Agyában tágulatot/cisztát találtak. Nem tudjuk mitől.mikor alakult ki. Egy vesegyulladást kivéve probléma mentes terhesség volt. Másfél hó mulva megyünk kontroll UH-ra. Én igy 6 hét után mikor szoptatom,altatom és IMÁDOM nem lennék képes rá hogy örökbe adjam. Bennem fejlődött,rúgkapált,hallottam a kis szivecskéjét... Egyszerűen én vagyok vele nonstop. Nem azért vállaltuk,s vártunk rá majd 1 évet hogy csak úgy örökbeadjam....27N
2013. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, senki nem fogadná örökbe. Egy otthonban kötne ki, ha lemondanál róla!! Ezt szeretnéd? Komolyan?

Amúgy az 5-ös válaszolóval egyetértek. Igen, rossz anya lennél.

2013. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Mit vártál,hogy feltetted ezt a kérdést?Helyeseljünk neked,hogy persze add örökbe,ez így normális hisz egy beteg gyerek senkinek sem kell,meg hát akkor hogyan lehetne menni mellette plázázni?Nem rossz anya lennél hanem önző.Igaziból nem is lennél rá képes ugye?
2013. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!