Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya aki betegen nem...

Rossz anya aki betegen nem megy ki a szabadba a gyermekével miközben a gyerek bent sír a szobáb an, hogy ki akar menni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
nem ez a rossz anya jó anya meghatározója.de miért nem viszed ki?egy lázas gyereket is kivihetsz az udvarra 10 percre.ha fertőző betegsége van akkor is lehet kint csak ne emberek közelébe és ne sokat.A nap a levegő gyógyít,pláne ha jó a kedve a gyerkőcnek még segít is gyógyulásba,igy én helyedben mérlegelném,hogy mi gátol meg abba.hogy kivigyem.
2013. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ. Ha soha nem viszi ki, akkor egyértelműen igen. Ha egész nap kint vannak szinte, és a gyereknek még ez sem elég, akkor természetesen nem.
2013. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, félreértettem a kérdést. Szóval ha beteg az anya, akkor naná, hogy nem kell kimennie.

3.

2013. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
nem. Mondjuk erkélyre kiülhetnél vele, vagy egy kört menni vele babakocsival? :)
2013. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
semmiképpen sem. Ha mondjuk köhécsel és fáj a torka, akkor azért ki tud menni. Ha nem teszi, az nem elítélendő, mert rossz a közérzete, de mondjuk én ilyenkor a gyerek érdekeit a magamé elé veszem. Viszont, ha olyan vacakul vagyok, hogy mozdulni sincs erőm, akkor nyilván a gyerekkel sem megyek ki, örülök, ha enni tudok adni neki.
2013. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok beteg ,az ágyból írok ,alig bírok mozdulni ,pedig holnap hajnalban mennem kell dolgozni.A kislányom 3 éves,a bölcsiben egész nap kint volt,de most is ki akart menni még .
2013. júl. 2. 18:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért neten kérdezgetik meg az anyukák egy-egy dologtól ők rossz anyák-e.Ha beteg vagyok akkor felkelni is nehezen tudok nem hogy kimenni,ritkán vagyok beteg de akkor nagyon,szóval nem vinném ki az tuti,elég vele betegen bent is foglalkozni.Oké,hogy foglalkozom a gyerekemmel gondoskodom róla,és sok dolgokban magam elé helyezem de azért csak normális keretek között, pl ha beteg vagyok,akkor nem viszem el semerre,vagy ha wcre kell mennem akkor elmegyek nem ugrálok még a gyereknek ezért,azért vagy ha dolgom van és el kell mennem el megyek,akkor is ha a fiam nem szeretné,mert egyszerűen nagyon fontos mivel a munkámról van szó stb.
2013. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
De, ha beteg nem is netezek. Ha beteg vagyok, akkor nem érdekel idegen emberek véleménye. Mondjuk egészségesen sem, hát még betegen.
2013. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!