Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tanultok betegen?

Hogyan tanultok betegen?

Figyelt kérdés
Egy hete iszonyatosan beteg vagyok, de a héten 3 vizsgám lesz. Egyszerűen nem tudok így tanulni. Làzam már nincs, csak hőemelkedésem. Pluszban hozzá családi gondok, nemis kevés.
2016. dec. 17. 17:22
 1/5 anonim válasza:
Sehogy
2016. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha hoemelkedesem van vagy lazam, akkor en se tudok. Vegyel be gyogyszert, ami leviszi es akkor hatha megy. De en pl betegen nagyon letompulok, sokkal nehezebben tanulok, de nem lehetetlen.
2016. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig muszáj, tovább nem halaszthatom a vizsgákat.
2016. dec. 17. 17:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is letompulok és nem tudok tanulni, de egy hete már halasztottam emiatt, de nem lettem jobban azóta sem.
2016. dec. 17. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem erre jön még két pici gyerek is 1 és 3 évesek, meg a háztartás. Hát nem egyszerű. De én arra gondolok, hogy valamit-valamiért. Akarom az eredményt, bele kell tennem a munkát. Ez a valóság, a többi önsajnálat.
2016. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!