Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatikából érettségizhetek...

Informatikából érettségizhetek ha egyetemre készülök?

Figyelt kérdés
2017-ben fogok érettségizni, ugyanakkor már van egy szakmám és most egyetemen szeretnék továbbtanulni. Az iskolánkban azt mondták, hogy nekünk az érettségihez nem kell választott tantárgy, de én mivel tovább akarok tanulni úgy gondoltam az informatikát választom. Ahogy nézegettem a felvi.hu t ott a választott tantárgynál természettudományi vagy nem természett. van feltüntetve. Tehát akkor a kérdésem az az, hogy választhatom akkor az informatikát természettudományi tantárgy helyett?

2016. dec. 21. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gimnaziumban erettsegizel, valaszthatod otodiknek az infot. Ha szakkozepben, akkor a szabadon valasztott targyad a szakmacsoportnak megfelelo targy lesz. Pluszban tehetsz infobol is erettsegit, hatodik targykent, de szakmacsoportbol kotelezo lesz. :(
2016. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ezt most nem igazán értem. Maga az iskola az szakközép+gimnázium.(Esti érettségin) Most akkor rendesen vizsgáznom kell a szakmámból (megint) vagy mi?
2016. dec. 21. 16:01
 3/5 A kérdező kommentje:
illetve gimnázium,szakközép és szakiskola..
2016. dec. 21. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Barmi lehet a valasztottad. :)
2016. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. A kerdes az, te melyik reszebe, milyen osztalyaba jarsz ennek az iskolanak. Gimi, szakkozep vagy szakiskola.
2016. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!