Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hatodik osztályban a 4,8-as...

Hatodik osztályban a 4,8-as átlag jónak számít? Nagyon érdekelnek a vélemények.

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jónak, de amúgy ha mindenből 4-5-ös vagy, matekból meg 2-es, akkor annyira nem vágnék fel az átlaggal.
2016. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az nagyon jó!Ügyes vagy.
2016. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Igazából matekból közel 4,7-es az átlagom, négyes pedig csak testnevelésből és természetismeretből vagyok.
2016. dec. 29. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a matek nem menne, akkor én is azt mondanám hogy ne vágj fel vele, mivel 7.-ben a fizika és a kémia is matekra épül, valamint ez az egyik legfontosabb tárgy szerintem, de így jónak számít. Nekem egész felsőben 4,8 volt az atlagom, most egyetemen vagyok. Ha egy erős gimiben is tudod majd tartani ezt az átlagot, akkor előtted a világ
2016. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2016. dec. 29. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!