Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathelyen a Nagy Lajos...

Szombathelyen a Nagy Lajos vagy a Horváth Boldizsár jobb suli?

Figyelt kérdés

Közösség és tanítás/tanulás szempontjából melyik a jobb iskola?

14/l, 4,7 az átlagom



2016. dec. 29. 14:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
hülyeség, szakgimiből is lehet bármilyen egyetemre menni, csak egyes egyetemek megkötik, miből kell érettségizni. pl. műszaki szakra egyetemen kell fizika érettségi, de azt HBSZ-ben is megcsinálhatod. arra jelentkezel szabadon választott tárgyból érettségire, amire akarsz... de általában arra szoktak, amit 4 évig tanulnak. pl. valahol 4 évig van kémia (Hevesi), ott kémiából érettségiznek inkább...Puskásban 4 évig van fizika, ott azt választják, stb.
2017. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Hát utolsó válaszoló azért ha egy HBSZ-ből meggondolnám magam és orvosi egyetemre mennék, az azért elég gáz. Nincs se biosz, se kémia, de azért tuti lehet onnan is természettudományos egyetemre menni...
2017. jan. 18. 06:29
 23/31 anonim ***** válasza:
hát gondolom, azért a NLG-be se magyar - angol faktra mennél, ha orvos akarnál lenni...
2017. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Ha arra megyek akkor nem történik semmi. Ott ugyanúgy vagy biosz, kémia, föci, fizika, stb.
2017. jan. 18. 15:06
 25/31 anonim ***** válasza:

azért nyilván nem ekkora lépésre gondoltam hogy közgáz után orvos leszel...de elég kitartással miért ne lehetne elérhető?

és pls attól hogy elmondom a véleményem nem kell lepontozni -.-

2017. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Ja, elég kitartással meg sok pénzzel elérhető XD
2017. jan. 19. 18:58
 27/31 anonim ***** válasza:
35%
hidd el, a NLG-be tanulhatsz, mint állat, aztán 3-as leszel, HBSZ-ben meg feleannyi tanulással 5. Egyetemre felvételinél meg senki se nézi, hogy húú te a NLG-ből jöttél, vagy pl. a Hefeléből, hanem csak a jegyeid után járó pontokat és ha bejutsz, akkor már rajtad áll, hogy ott maradsz-e bent... NLG-sek is buktak már ki egyetemről, mert lazára vették és gyengébb suliból érkezők is lediplomáztak már.
2017. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

A 27-es válaszolón látszik, hogy a HBSZ-t nem ismeri, nem tanulással 5-ös?! :D

Én HBSZ-es vagyok, szerintem a közösséggel és a tanárokkal sincs semmi baj, én ajánlom, de kell hozzá sok szorgalom.

2017. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
utolsó, nem azt írtam, hogy nem tanulással 5-s valaki, hanem feleannyi tanulással, mint NLG-ben :D
2017. jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
En az NLG-be jarok, a szuleim nem orvosok,fomernokok,csak egyszeru munkat vegeznek.Sot gazdagok sem vagyunk.De megis orvosok gyerekei a legjobb barataim,kepzeld nem itelnek el,sot senki nem itel el mindenki ugyan ugy all mindenkihez.En imadom ezt a sulit.
2017. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!