Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathelyen a Nagy Lajos...

Szombathelyen a Nagy Lajos vagy a Horváth Boldizsár jobb suli?

Figyelt kérdés

Közösség és tanítás/tanulás szempontjából melyik a jobb iskola?

14/l, 4,7 az átlagom



2016. dec. 29. 14:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

#1-es a bejárás tök mindegy, attól függ,hol szál le. Ady tértől egyforma a távolság, vasúttól messzebb van, de kb. a két suli közt 8-9 perc különbség van.

Inkább az, hogy ott télleg többség gazdag gyerek NLG-ban és évente kétszer mennek síelni, meg háromszor külföldre, meg minden... és elég rosszul adná ki magát,hogy mindenki mondja, itt meg itt járt, ezt meg ezt kapott, te meg nem tudnál mit mondani és biztos lenézően bánnának veled, ha a szemedben nem is, a hátad mögött tuti... nem is a közös progik, hanem ezek is pl.

2017. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Ha HBSz-be megyek akkor közgazdaság angol főnyelvvel...falusi iskolából:)
2017. jan. 14. 19:04
 13/31 A kérdező kommentje:
Az szívás, mert én elég csóró vagyok😅
2017. jan. 14. 19:05
 14/31 anonim ***** válasza:
Szakközéppel többre is mész, mert ha közgazdász akarsz lenni, HBSZ-ben megkapsz minden szakmai alapot, viszon a NLG-be csak matekon, meg nyelveket nyomnák, semmi szaktantárgy és a 12-ben nem vesznek fel egyetemre, akkor NLG után leshetsz,mert 12-ben vége ott a sulinak és lehet munkanélküli vagy a szülők egy évig eltartják vagy elmegy érettségivel dolgozni egy gyárba, máshová nem jó szakma nélkül. de HBSZ-ben 12 után mehetsz egyetemre vagy maradhatsz még szakmát is tanulni, sőt a szakmát még az egyetemnél is beszámítják pluszpontként.
2017. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

A vasúttól közelebb van.(arra értettem)


Hát nem tudom mi ez a nagy elmélet, hogy a hb jobb.De mindenki eldönti saját maga.

Én NLG-be jártam, sose voltam egyetlen programon se.A volt barátnőm a HB-ba járt és mindig azt mondta milyen szar...Mindenki eldönti mi a kedvezőbb neki...

2017. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Ebben az új rendszerben nem feltétlen járok jobban szakgimivel, sőt... Én 100% egyetemre megyek, és érdekel a közgazdaság meg minden, de félek, hogy ez a véleményem később változni fog, mert általában évente változik, hogy mi akarok lenni
2017. jan. 14. 21:14
 17/31 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, menj oda ahova szeretnél, úgyis az ember a saját döntéseiből tanul... most már nincs ilyen szempontból különböztetés, hogy falusi vagy városi, sztem ink pénz alaján különböztetnek, hogy ez csóró, ez meg millás... de a szakgimivel sose jársz jobban, ha tudatosan arra a szakra jelentkeze, amiből később egyetemre akarsz menni... gimnazisták egyetemen sokkal jobbak matekból, kémiából, fizikából, mert mélyebben tanulják, de szaktantárgyakból meg szakgimisek jobbak, pl te tanulsz 4 évig közgazdasági ismereteket, mikro, makroökot, a gimiseknek az mind kínai lesz, te meg vígan megcsinálod, de pl gazdasági matekból tuti nem leszel olyan jó, mint egy matekfaktos gimis...szal mindennek van előnye, hátránya
2017. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

* előbb elírtam

...de a szakgimivel sose jársz ROSSZABBUL, ha tudatosan...

2017. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Hát én nem értem ezt az elméletet hisz a szakgimiben ugyanazt tanulják mint gimiben, max ha egyetemre mész te leszel az aki tudja a dolgokat nem pedig pislog mint hal a szatyorba 😂😂😂 meg attól hogy szakgimi ugyanúgy mehetsz (tudtommal) akármilyen egyetemre tovább ha nem érdekel a közgáz...

Bár nem bántás de falusi suliből közel sem biztos hogy felvesznek az nlgbe..hiába 4.7 egy falusi suli akkor sem egy Bolyai vagy Paragvári..és ott lehet hogy egy 4es többet ér mint faluhelyen egy 5ös

Persze én ezt az általam ismert falusi iskolák alapján mondom..de azért na

2017. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, akkor te nagyon nem vagy képben a dolgokkal! Ha meggondolnám magamat dgy szakgimiben, már elég nehéz tovább, max magántanárral stb. Mellesleg ezt kikérem magamnak, hogy egy falusi iskolából nem vesznek fel! Attól még lehetek ugyanolyan okos. A mi iskolánk sorra vesz részt neves versenyeken, meg sok diák megy innen gimibe... Ez akkora hülyeség, hogy a falusi iskola rosszabb lenne
2017. jan. 17. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!