Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazgatóival semmi esélyem?

Gyuszi2002 kérdése:

Igazgatóival semmi esélyem?

Figyelt kérdés
A debreceni Kodály, Kós Károly felé hajlok a leginkább. 4-es átlagom megvan, csak hát év elején becsúszott 1 igazgatói, amit nem tudok kiküszöbölni.
2017. jan. 3. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazgatói micsoda?
2017. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, figyelmeztetés.
2017. jan. 3. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Az nem szerepel sehol se szerintem a felvételi adatlapon. nyugodtan jelentkezzél ahova akarsz. ez nem befolyásolja a felvételedet.
2017. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mondhatni megnyugodtam...:)
2017. jan. 3. 23:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Kiküszöbölni nem tudom,hogy tudnád.

Viszont ez szerintem igen is számít. Marmint annyira,hogy mész tegyükfel szóbelire vagy akármi,ide kell vinni az ellenőrződet. Szerintem nem nézik jó szemmel,lehet,hogy inkább egy olyan gyereket vesznek fel,akinek semmi figyelmeztetője nincsen. Bár az függ attól is,hogy miért kaptad!?

Ezt most egyébként nem azért írtam,hogy lepontozz.

Szerintem valahogy próbálj szerezni valami dicséretet.Nálunk példálul ilyenkor könnyebben osztják a tanárok. Ez is sokat segíthet.

14L

2017. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Le se szarják :) Lehetsz akármennyire is rossz gyerek, ha jól tanulsz felvesznek.
2017. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sokat számít ha ismerem az ottaniakat? Mert elég régóta járok oda.
2017. jan. 3. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!