Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-VIK emelt szintű érettségi?

Totolala kérdése:

BME-VIK emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Informatikai szakközépben tanulok, 11-es vagyok, tehát még ráérek, de ideje elkezdenem gondolkodni.

A napokban kiadták az un. Informatikai szakmai érettségit, amely idén egy új dolog. Eddig úgy volt, hogy lesz benne programozás is és csak emelt szinten lesz elérhető. Ennek ellenére választható a szint, se programozás nincs benne, (asszem adatb. kezelés sincs).

Tehát, mivel a suliban szar az elektro-tanár, semmit nem tudunk, de az érettségi nagy részét teszi ki az elektro, s mivel az 50 pont kellene az emelt érettségi meglétéért, elgondolkoztam rajta, hogy a szakmait inkább csak középszinten valahogy túlélni és helyette töriből emeltezni(a másik emelt a másik 50 pontért az angol lenne)

Mit javasoltok? A töri a legegyszerűbb emeltben igaz?

És így mind. 100 plusz pontot kimeríteném a 2 emelt érettségivel.

Töri emeltért kapok egyáltalán + pontot BME-VIK-en, oda tervezek menni.



2017. jan. 6. 22:24
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
20%
jogos, rosszul emlékeztem, a 60% máshol volt. 75.
2017. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!