Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idegtudomány és humánbiológia,...

Idegtudomány és humánbiológia, hogyan, mit, hova stb?

Figyelt kérdés
Emelt szintű biológia érettségit szeretnék majd tenni, és most, hogy kicsit körülnéztem a továbbtanulási lehetőségekről, felkeltette ez az ágazat az érdeklődésem. Viszont nem tudom hogy is zajlik ez az egész, hány ponttal lehet most felvételizni (nem találok konkrét válaszokat), mennyi a képzésidő stb.
2017. jan. 13. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Humábiológia az MSc-n van, tehát ahozz kell egy BSc diploma. A legjobb biológia BSc, de lehet mással is elvégezni. Én az ELTE Természettudományi Karán végeztem, de komolyan nem volt nagy szám. Érdekesnek érdekes volt, de ha lehet ne humánbioszra menj, nem éri meg. A másik alig volt fiú az évfolyamunkban, de azok is inkább nőiesek voltak, nőiesen öltözködtek. A lányok között pedig volt bulizós, aki az előadásokat sokszor megzavart, de leszbikus lányok is vannak. Az MSc képzése 4 félév, a felvi oldalán fent van az elmúlt évek statisztikája, ott érdeklődj.
2017. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ki tudnád egy picit fejteni, hogy miért nem éri meg?
2017. jan. 14. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!