Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem, hogy...

Szerintetek van esélyem, hogy bekerüljek a debreceni Fazekas Mihály gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Most nyolcadikos vagyok, eddig kitűnő (most félévkor csak angolból leszek négyes)

Hatodikba is jelentkeztem oda és majdnem felvettek, csak két pont kellett volna..

Tudom, hogy az írásbelitől függ szinte minden.. Itthon 45 és 50 pont közti megoldások születtek..

Nagyon szeretnék oda bekerülni, a matek-fizika szakra

14/L



2017. jan. 13. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Mat-Fiz szakra jár egy ismerősöm.Tavalyi helyzet;-csak 100%- os szóbelivel vettek fel gyerekeket.

-Az ismerősöm 79 pontot írt és utoljára került be.

-Kítűnô alap ott

Na most én is 8.-os vagyok kitűnő tanuló.De nem szereretnék a Fazekasba jelentkezni,mert nem tudnék egy 100%-os szóbelit produkálni.És a központim is 60-65 kozotti lesz szerintem.Szerintem próbálkozhatsz vele,lehet be is kerülsz.Most azt a 45-50 pont központit matekra vagy magyarra vagy összesen írtad?Mert ha megirsz 90-95 pontot akkor felvehetnek ha a szobelit nem rontod el.Ha valami érdekel még akkor írj privibe!14\L

2017. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90-95? Jezusom 75ponttal vettek fel anno,Bar En nem matekos vagyok.
2017. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És te milyen szakra jelentkeztél?
2017. jan. 20. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Francia humán,de mar ezt a szakot megszuntettek vagy azt hiszem ugy van,hogy mostmár valamit változtattak rajta.
2017. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ManiaxKilljoy válasza:
Na hány pontod lett? Én a reálra szeretnék menni, és nekem 79pontom lett.
2017. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felvettek :D (igaz nem arra a szakra, de így is nagyon örülök!!)
2017. ápr. 28. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!