Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teljesen gyűlölöm az iskolát....

Teljesen gyűlölöm az iskolát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egész úgy történt, hogy nem vettek fel 8.-ik után a választott sulimba, ezért elmentem egy másikba. 11.-es vagyok, de már annyira megutáltam hogy néhány napot nem voltam suliban, és reggelente úgy érzem hogy elsírom magam. Persze ennek okai vannak. Az emberek... képzeljétek el a legrosszabb cigányokat egy helyen, az iskolában. Annyira rossz a környezet, annyira gyűlölöm ezeket az embereket, gondolhatjátok milyen szépen viselkedhetnek.. Persze az osztályom is ilyen, odafigyelni az órákon meg persze lehetetlen, mert olyan szintű fajtalankodás van ott, fegyelmezni meg csak 1-2 tanár tud. Sajnos most bukok is félévkor. Igazából én vagyok ebben az egészben a legnagyobb hibás. Olyan szinten gyűlölöm ezt az egészet, nem motivál semmi, a kreativitásomat teljesen kiöli, egy értelmes ember, barátom nincsen az iskolában, befolyásoltak bizonyos dolgokban. Persze nem hagyom magam, nem válok olyanná mint ők. De sürgősen elakarok menni innen, tanulnom kéne, bár nem tudom lenne -e értelme 12.-be átmenni, ezt az egészet már elbasztam. Tudom jól, hogy majd pár év múlva mennyire megbánom majd, hogy a fiatalságomat ebbe a szenny iskolába öltem bele.. csajozni??? ilyen "szo*dki dikk a pi*ám" nőkkel teli iskolában?..

Nem lehet leírni mennyire is gyűlölöm.

Képzeljétek el, hogy minden reggel felkeltek, hogy bemenjetek a legroszabb cigány kerületbe, és ott kell töltenetek több mint 6-7-8 órát. Persze rengetek konfliktusom volt. Hogyan vegyem rá magam, hogy tanuljak és kikerüljek innen? Bekéne fejeznem ezt is, hogy nem mentem iskolába, elmenekülök a harcok elől.

A szüleim nem tudnak semmit, sok értelme pedig nem lenne elmondani nekik, nem értenék meg. Hálistennek iskolán kívül vannak haverjaim, és egy igaz barátom.


2017. jan. 19. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni.
2017. jan. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Miért nem fejezed be magántanulóként? Én utánajárnék, hogy mi a feltétele ennek, és a rossz környezettől ha mentesülök, akkor a tanulásra is rá tudnám magam venni, meg talán azzal is foglalkozhatnék ami érdekel....

Magántanulóként pedig úgy tudom, hogy a tanárok külön veled foglalkoznának (nyilván kevesebb óraszámban, inkább konzultációkon), és a tantárgyakhoz való motivációd is megváltozhatna....

Persze ebben a helyzetben is meg kéne tenned a magad részét.

2017. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Magántanulóként pedig úgy tudom, hogy a tanárok külön veled foglalkoznának (nyilván kevesebb óraszámban, inkább konzultációkon)"


Aha, persze! Mégis melyik tanárok? Esetleg a magántanárai, akiket meg is fizetne ezért!!! Az meg kemény pénzbe kerülne, amit bele kell kalkulálni!


Az iskolai tanárainak csak az lenne a dolguk, hogy levizsgáztassák őt, semmi több! Mit gondolsz, ki fizetné meg őket azért, hogy "külön vele foglalkozzanak"? :-O


Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna...!

2017. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!